Mediator Krimpen aan den IJssel
- Rogier van Pelt, mediator in de provincies Zuid-Holland en Zeeland
- Gespecialiseerd in mediation en echtscheidingen
- Bel direct op: 085 1302992 of mail naar vanpelt@resolvevisie.nl
“Wat mij verbaast is het hoge aantal vechtscheidingen waarover in de media wordt bericht. In de praktijk zie ik namelijk dat veel stellen hun scheiding door middel van mediation willen regelen.
“Mijn ervaring is dat, zeker als er kinderen in het spel zijn, partners doorgaans echt samen tot afspraken willen komen. Deze intentie is erg belangrijk. Met een slagingspercentage van 98% scoor ik hierin gelukkig hoog.”
Ik kom bij jullie thuis in de Krimpenerwaard, zoals in Bergambacht, Haastrecht, Krimpen aan den IJssel, Krimpen aan de Lek, Lekkerkerk, Nederlek, Ouderkerk, Schoonhoven, Stolwijk en Vlist. Ook bestaat mijn werkgebied uit Capelle aan den IJssel, Moordrecht, Nieuwerkerk aan den IJssel, Rotterdam en Spijkenisse.
Gesprekken kunnen zowel overdag als s’avonds plaatsvinden en zijn altijd met jullie beiden..
Mijn scheidingspakket scheiden in 7 stappen houdt een volledige afwikkeling van jullie scheiding in. Hiervoor betalen jullie een all-in tarief. Bestaande uit:
Hoe wij jullie helpen?
We ondersteunen en ontzorgen je volledig
We ontmoeten jullie graag samen in een kosteloos kennismakingsgesprek.
Maak kennis met één van onze deskundige mediators in jullie woonplaats. We horen graag waar we je mee kunnen ondersteunen en ontzorgen. Scheiden in 7 stappen →
Je kunt erg beïnvloed worden door de omgeving. Vrienden en familie bemoeien zich met de scheiding, en vinden dat je dit of dat moet doen, en steken vaak hun mening vaak niet onder stoelen of banken. Probeer je eigen gevoel hierin te volgen, het is jullie scheiding en aan jullie met wie je hierover wilt praten en wat je wilt vertellen.
Wees je bewust van de emoties die de scheiding ook bij jullie omgeving teweegbrengt. Denk aan opa’s en oma’s of andere familieleden. Zo nodig kan dit ook in een mediation gesprek aan bod komen.
Samen met jullie worden goede afspraken gemaakt over jullie kinderen. Ook worden er tips gegeven hoe je de kinderen zo goed mogelijk steunt bij de scheiding. Zoals:
“Ondanks de moeilijke situatie is Rogier in staat de situatie zo te krijgen dat er een gesprek ontstaat en er goede afspraken gemaakt kunnen worden. Erg professioneel, onpartijdig en een prettige manier van werken en communiceren. Hij zet zich in voor de best mogelijke uitkomst. Denkt mee!” – Mariska uit Rotterdam