Mediator Peel en Maas
Neem direct contact op met Yvonne van den Berg: 085 1302999 of mail ons
Neem direct contact op met Yvonne van den Berg: 085 1302999 of mail ons
Ik ben MfN mediator en werkzaam in Peel en Maas, Baarlo, Helden, Kessel, Maasbree en Panningen. Gesprekken zijn zowel mogelijk overdag als in de avonduren. Afspraken zijn bij jullie thuis, zodat er ruimte is voor jullie verhaal. Alle gesprekken zijn met jullie beiden. Ook videobellen behoort tot de mogelijkheid.
Samen scheiden houdt in dat je samen met de mediator om de tafel gaat om afspraken te maken. Een volledig scheidingspakket bestaat uit:
In het kennismakingsgesprek worden de totale kosten voor de scheiding besproken (het all-in tarief).
Hoe wij jullie helpen?
We ondersteunen en ontzorgen je volledig
We ontmoeten jullie graag samen in een kosteloos kennismakingsgesprek.
Maak kennis met één van onze deskundige mediators in jullie woonplaats. We horen graag waar we je mee kunnen ondersteunen en ontzorgen. Scheiden in 7 stappen →
Er worden samen met jullie meegedacht over goede afspraken over de kinderen. Jullie worden ook goed voorgelicht over de mogelijkheden en wat je minimaal moet vastleggen. Ook worden er adviezen gegeven hoe je de kinderen goed steunt bij de scheiding, zoals:
Betrek (afhankelijk van de leeftijd) ook jullie kind(eren) bij de te maken afspraken. Vraag bijvoorbeeld naar hun ideeën over de invulling van vakanties of hun verjaardag. Ook is het mogelijk dat ik als mediator een apart kindgesprek met jullie kinderen heb.
“Mijn ervaring met Yvonne is dat zij haar beroep uitoefent zoals je alleen maar kunt wensen: kundig, empathisch, accuraat, vriendelijk, geduldig, communicatief sterk en daarnaast heeft ze humor.” – Annemarie
Ga naar: